Ana Sayfa / EĞİTİM / DOĞA KOLEJİ LÜLEBURGAZ ŞUBESİ AÇILIYOR
DOĞA KOLEJİ LÜLEBURGAZ ŞUBESİ AÇILIYOR

DOĞA KOLEJİ LÜLEBURGAZ ŞUBESİ AÇILIYOR

Türkiye genelinde faaliyet gösteren doğa koleji Lüleburgaz’da 12000 m2 açık, 9000 m2 kapalı alan üzerinde faaliyet göstermeye hazırlanıyor. Yirmi dönümün üzerindeki bu arazide Kapalı Spor Salonları, Laboratuarlar, Sanat Sokağı,Konferans Salonları ve Ekoloji, Drama, Yüzme gibi faaliyetleri de  kapsayan gerçek eğitim sistemiyle başta Trakya’nın daha sonra da ülkenin gelecek nesillerini yetiştirilecek.

2002 yılından beri demokrasi kültürüne ve özgürlüğe olan inancını kaybetmeyen, bu değerleri gelecek nesillere aktarmak için eğitimi fırsat bilen kurumumuz artık Lüleburgaz’da da faaliyet göstermeye hazırlanıyor.
a1
2014 – 2015 Eğitim Öğretim yılıyla birlikte Lüleburgaz’da da faaliyet göstermeye hazırlanan Lüleburgaz Doğa Koleji okul ve eğitimleri hakkında merak edilen tüm sorulara cevap veriyor. halkımızın kendilerini daha yakından tanıyabilmesi için bir ofis açıldı bile. Lüleburgaz’da eğitim anlayışını değiştirecek olan projeleri yerinde görebileceğiniz gibi dilerseniz telefonla arayıp sözlü olarak da bilgi alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin:

Telefon : 0288 412 28 00
Müşteri Hizmetleri: 444 36 42
Web: www.dogakoleji.com
Facebook: http://www.facebook.com/luleburgazdogakoleji

Yazar Hakkında Site Yöneticisi

2008 yılından beri Lüleburgazdan Haberiniz Var
Yukari Cik