Ana Sayfa / SİYASET / CHP’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ
CHP’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

CHP’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Lüleburgaz ve Kırklareli’ne üye olan yaklaşık 50 parti üyesi ve delegesi önceki akşam oluşturdukları ekipleri Lüleburgaz Muhasebeciler Lokali’nde bir araya geldi.

CHP Lüleburgaz Belediye Meclis üyesi Tanju Göktaş’ın organizasyonu ile gerçekleştirilen sohbet toplantısına CHP Kırklareli Hukuk ve Siyasal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Av. Emrah Arslan, Gençlik Kolları’ndan Sorumlu Başkan Yardımcısı İlhami Zafer Girgin, İl Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı A. Devrim Gündüz, İl Yönetim Kurulu üyesi Adnan Balta, CHP Lüleburgaz İlçe Başkan Yardımcısı Alaattin Güncer, CHP Lüleburgaz Belediye Meclis Üyeleri Koray Şentürk, Çağrı Filiz,  CHP Lüleburgaz Eski İlçe Sekreteri Saygın Ersin, İsa Akman, Eski Belediye Meclis Üyeleri Ali Üstünel, Cem Güler, CHP Lüleburgaz İlçe Başkan adayı Elektrik Mühendisi Bülent Zafer Seber gibi isimlerinde katıldığı toplantıda 14 ay sonra yapılacak olan yerel seçimler ele alındı.
Burada tek aday belirleme yöntemi hakkında söz alan partililer düşüncelerini dile getirdi.
Toplantıya katılanların yüzde 90’ı “Genel Merkez’in kararına saygılıyız, ancak özellikle İl Genel Meclis üyesi adayları ve Belediye Meclis üyesi adayları çarşaf listeli ön seçimler belirlenirse bu yöntem ile kazanan CHP olur düşüncesi dile getirildi.”
hürfikir gazetesi

Yazar Hakkında Site Yöneticisi

2008 yılından beri Lüleburgazdan Haberiniz Var
Yukari Cik